KDO JSME


Již od roku 1971 se základní kynologická organizace ve Veřovicích věnuje výcviku psů. Naše členská základna je široká a věkově neomezená. Přijít si k nám vyzkoušet odvětví sportovní kynologie – tedy stopy, obranu a poslušnost, ale rovněž prvky agility, dogdancingu či obedience mohou majitelé nejen čistokrevných psů ale i kříženců všech velikostí. Dokážeme poradit jak v oblasti výcviku tak chovu, a připravit pejska a jeho majitele na výstavu či bonitaci. Se vstřícným a inviduálním přístupem se u nás setká nejen majitel, jež chce pejska naučit pouze základní ovladatelnost, ale také aktivní kynolog, který chce dosáhnout vyšších profesionálních výkonů.

 

Náš klub pořádá každoročně tradiční podzimní závody O cenu Veřovic a Memoriál Karla Škarpy. Od roku 2013 pořádáme pravidelně Noční obranářský závod a Závody pro každého majitele psa. V průběhu roku pravidelně pořádáme nejen pro naše členy zkoušky dle Národního a Mezinárodního zkušebního řádu a rovněž zkoušky dle Kynologické Jednoty ČR Brno.  

       

 

Účastníme se různých akcí pro veřejnost. Především se jedná o vystoupení pro děti a mládež, nejen ve Veřovicích, ale také v blízkém okolí. Naši členové jsou velice úspěšní na závodech v různých odvětvích kynologie – tedy ve sportovní kynologii, ve výcviku agility, ale rovněž se někteří věnují obedienci, loveckému výcviku a canisterapii. Úspěchy sklízíme také na výstavách, včetně výstav s Mezinárodní účastí, bonitacích, svodech a máme mezi sebou i zkušené chovatelé psů.

Naše činnost není bohužel jen záležitostí naší odhodlanosti a chuti pracovat ale téměř vše si v  současné době vyžaduje sponzorství kynologických fanoušků. Našich sponzorů si nesmírně ceníme a děkujeme jim, že pomáhají dobré věci.

 
 
NAŠI SPONZOŘI
 
 
                   
 OBEC Veřovice                      OBEC Mořkov

Hlavní sponzor Mistrovství republiky mládeže Německých ovčák
www.weber-mlyn.cz  

www.acana.cz

www.orijen.cz

www.caliopsis.cz

www.facebook.com/webermlyn

Krmivo Bardog - Josef Bartošík


Elektronické zabezpečení objektů EPROM Kopřivnice

Ing. Zdeněk Vrtal


MARASMOTO s.r.o

Martin Lacina, Veřovice


AUTODOPRAVA

Tomáš Jung, Veřovice


Škarpa Pavel

malířství a natěračství

Veřovice


Piterák Břetislav

Pěstitelská pálenice

Veřovice


  Kučera Jan

řeznictví JAN

Mořkov


Geryk Stanislav

GS DIESEL

Veřovice

 

TOPlist
© 2010 kkverovice.websnadno.cz. Všechna práva vyhrazena.