ZÁVODY


6.10-8.10.2017 se Květoslava Valušová účastnila s Mefistem Černá tečka v Zahradišti u Žďáru nad Sázavou závodů v Praktické stopě pořádaných Kynologickou záchrannou jednotou.

Umístili se na  5. místě 

 


V sobotu 7. 10. 2017 se naši členové zúčastnili Závodu O cenu Veřovic a Memoriálu Karla Škarpy.

 

PAVEL ŠKARPA s Bony Dan-Klar se v kategorii ZVV2 umístil na 1. místě 

JAN SVOBODA s Kronnosem Opavia Hof se v kategorii ZVV1 umístil na 1. místě

LUBOMÍR SRBA s Chasanem Warpeco se v kategorii ZVV1 umístil na 7. místě 

MARTIN JUREČKA s Olmecou z Páralovy zahrady se v kategorii ZM umístil na 4. místě 


V sobotu 22. 7. 2017 se naši členové zúčastnili 16. ročníku "O pohár starosty města Hranice"

 

LUBOMÍR SRBA s Chasanem Warpeco se v kategorii ZVV1 umístil na 2. místě  a v kategorii přepad v parku "KONTROLÁK" na 5. místě

RADEK NOVÁK s Airin Exploze se v kategorii přepad v parku "KONTROLÁK" umístil na 1. místě

 


 

V sobotu 24. 6. 2017 se naši členové zúčastnili Nočního obranářského závodu ve Veřovicích.
 

PAVEL ŠKARPA s Bony Dan-Klar se v kategorii ZVV2 umístil na 1. místě 

LUBOMÍR SRBA s Chasanem Warpeco se v kategorii ZVV1 umístil na 3. místě 

ROMAN KOHOUT s Carem Moravia Go-Ha se v kategorii ZVV1 umístil na 4. místě 

RADEK NOVÁK s Airin Exploze se v kategorii RINGO umístil na 1. místě

 

 

V sobotu 10. 6. 2017 se naši členové zúčastnili Valašského závodu ve Frenštátě pod Radhoštěm.
 
PAVEL ŠKARPA s Bony Dan-Klar se v kategorii ZVV1 umístil na 1. místě 
 
LUBOMÍR SRBA s Chasanem Warpeco se v kategorii ZVV1 umístil na 2. místě 
 
 

Dne 1. 5. 2017 jsme uspořádali Závody pro každého majitele psa:

ŠIKOVNÉ PSÍ MIMINO:   Gabriela Pítrová a Eywa - 1. místo

Adriana Macíčková a Messy - 2. místo

 

PROFÍK NA VODÍTKU:    Jiří Kotonský - 9. místo

Nikol Pítrová a Phoebie - 12. místo

Nikol Prokopová a Jeana z Bukovské zahrady - 11. místo

Marcela Dubová a Mungo - 14. místo

Adriana Macíčková a Bonnie Zlatá skalka - 8. místo

 

ZKUŠENÝ PSÍ BOREC:    Martin Jurečka a Olmeca z Páralovy zahrady - 4. místo

Veronika Příhodová a Bruno - 6. místo

Veronika Horáková a Enny - 5. místo


V sobotu 1. 4. 2017 se nači členové zúčastnili Memoriálu Bruna Sochora v Příboře.
 
PAVEL ŠKARPA s Bony Dan-Klar se v kategorii ZVV1 umístil na 2. místě 
 
LUBOMÍR SRBA s Chasanem Warpeco se v kategorii ZVV1 umístil na 4. místě 
 

2016


16.-18.9.2016 se Květoslava Valušová účastnila s Mefistem Černá tečka v Zahradišti u Žďáru nad Sázavou závodů v Praktické stopě pořádaných Kynologickou záchrannou jednotou.

Umístili se na  2. místě 


V sobotu 18. 6. 2016 se naši členové zúčastnili Nočního obranářského závodu ve Veřovicích.

V KATEGORII ZVV1 soutěžili:

Roman Kohout - 2. místo

Pavel Škarpa  - 3. místo

Lubomír Srba - 5. místo

V KATEGORII RINGO soutěžili:

Radek Novák - 2. místo


V sobotu 11. 6. 2016 se ve Frenštáte pdo Radhoštěm konal Valašský závod, kterého se zúčastnil Pavel Škarpa s Bony Dan-Klar v kategorii ZVV1 a Radek Novák v kategorii zadržení ze splavu.

Pavel Škarpa se v kategorii ZVV1 umístil na 1. MÍSTĚ


1. 5. 2016 - Závod pro každého majitele psa, Veřovice

KATEGORIE ŠIKOVNÉ PSÍ MIMINO

Pavla Besedová a Curie Rapid Black - 1. místo

Marcela Dubová a Bahar Tai Mungy - 2. místo

Kateřina Kollerová a Regina - 4. místo

Patrik Šmíd a Dyna Moravia star - 5. místo

Radka Kozelková a Rony - 7. místo

 

KATEGORIE PROFÍK NA VODÍTKU

Marie Dobečková a Besinka - 4. místo

Pavla Bartoňová a Arny - 5. místo

 

 

KATEGORIE ZKUŠENÝ PSÍ BOREC

Květoslava Valušová a Mefist Černá tečka - 2. místo

Tereza Kučerová a Jasmína - 4. místo

Veronika Horáková a Enny - 5. místo

KATEGORIE ÚCTYHODNÝ PSÍ VETERÁN

Anna Černochová a Dick - 1. místo

Lenka Sýkorová a Brix - 3. místo


V sobotu 2.4.2016 se konal na kynologickém cvičišti v Příboře XIII. ročník memoriálu Bruna Sochora.

Závodu se zúčastnil Pavel Škarpa s Bony Dan-Klar v kategrii ZVV1.

Umístil se na  1. místě s nejlepší obranou

 

2015


10. 10. 2015 - Závody O cenu Veřovic, Veřovice

v kategorii ZVV1 upravená poslušnost soutěžila:

Květoslava Valušová Gillarová s Mefistem Černá tečka - 1. místo

   s Nairou z Páralovy zahrady - 2. místo

 

v kategorii ZVV1 soutěžili:

Pavel Škarpa s fenou Bony Dan-klar, umístil se na 3. místě

Bronislav Pečenka s fenou Bety Dan-klar, umístil se na 2. místě

Roman Kohout se psem Carem Moravia Go-Ha, umístil se na 8. místě


26. 9. 2015 - VI. ročník závodu O Štramberské ucho, Štramberk

v kategorii ZVV1 soutěžili:

Pavel Škarpa s fenou Bony Dan-klar, umístil se na 1. místě

Roman Kohout se psem Carem Moravia Go-Ha, umístil se na 3. místě


13. 6. 2015 - Noční obranářský závod, Veřovice

v kategorii ZVV1 soutěžil:

Pavel Škarpa s fenou Bony Dan-klar, umístil se na 1. místě

Roman Kohout se psem Carem Moravia Go-Ha, umístil se na 2. místě

Tomáš Kudělka s fenou Chetris, umístil se na 3. místě

v kategorii obranářský speciál na ringo soutěžil:

Tomáš Kudělka s fenou Chetris, umístil se na 7. místě


16. 5. 2015 - Valašský závod, Frenštát p. Radhoštěm

v kategorii ZVV1 soutěžil:

Pavel Škarpa s fenou Bony Dan-klar, umístil se na 3. místě

 

v kategorii speciál přes splav soutěžil:

Petr Šťastný se psem Zackem z Hückelovy vily, umístil se na 3. místě

 


1. 5. 2015 - Závody pro každého majitele psa, Veřovice

V kategorii šikovné psí mimino soutěžili:

Pavla Bartoňová/Arny - 2. místo + 2. místo za nejlépe namaškařeného psa

Petr Marek/Gleris - 3. místo

Radek Novák/Airin - 4. místo + 1. místo za nejlépe namaškařeného psa

 

 

V kategorii profík na vodítku soutěžili:

Veronika Horáková/Enny - 5. místo + 2. místo za nejlépe namaškařeného psa

Nikol Pítrová/Fibie - 7. místo

Tereza Kučerová/Adrien - 8. místo

 


2014


11. 10. 2014 - Štramberk - závod O Štramberské ucho

        Pavel Škarpa / Bea Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1 bez stop

        Umístění: 3. místo

        Pavel Škarpa / Bony Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1 bez stop

        Umístění: 4. místo


4. 10. 2014 - Veřovice - XXIII. ročník závodu O cenu Veřovic a XV. ročník Memoriálu Karla Škarpy

        Bronislav Pečenka / Betty Dan-Klar

        Kategorie: STOPA

        Umístění: 1. místo

        Květoslava Valušová Gillarová / Naira z Páralovy zahrady

        Kategorie: STOPA

        Umístění: 3. místo

 

        Lucie Šťastná / Dixi od Talašova mlýna

        Kategorie: POSLUŠNOST speciál dle ZVV1

        Umístění: 5. místo

 

        Pavel Škarpa / Bea Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1

        Umístění: 4. místo

        Pavel Škarpa / Bony Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1

        Umístění: 3. místo

        Roman Kohout / Car Moravia Go-Ha

        Kategorie: ZVV1

        Umístění: 4. místo

 

        Bronislav Pečenka / Betty Dan-Klar, Pavel Škarpa / Bony Dan-Klar, Lucie Šťastná /             Dixi od Talašová Mlýna

        Kategorie: DRUŽSTVA

        Umístění: 3. místo

        Květoslava Valušová Gillarová / Naira z Páralovy zahrady, Pavel Škarpa / Bea Dan-              Klar, Roman Kohout / Car Moravia Go-Ha

        Kategorie: DRUŽSTVA

        Umístění: 2. místo

 


30. 8. 2014 - Suchdol nad Odrou - závod O pohár starosty Městyse

        Pavel Škarpa / Bea Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1 bez stop

        Umístění: 2. místo

        Pavel Škarpa / Bony Dan-Klar

        Kategorie: ZVV1 bez stop

        Umístění: 10. místo

       Lucie Šťastná / Dixi od Talašova mlýna

       Kategorie: ZZO bez speciálních cviků

       Umístění: 2. místo


7. 6. 2014 - IV. ročník Třebovického závodu obedience, Ostrava

        Kamila Raiskubová / Annie z Anenských zahrad

 

        OB 1 - 2. místo


31. 5. 2014 - Frenštát pod Radhoštěm - Valašský závod

       Pavel Škarpa / Bea Dan-Klar

       Kategorie: ZVV1

       Umístění: 4. místo

       Petr Šťastný / Zack z Huckelovy vily

       Kategorie: speciál přes splav

       Umístění: 2. místo

       VIDEO

 


1. 6. 2014 - Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, rozhodčí Jiřina Máčková

        Liba Minářová / Gora

        Kategorie: LA2

        Umístění: 3. místo (zkouška)

 

        Jana Drábová / Nik

        Kategorie: MA1

        Umístění: 3. místo (jumping) 3. místo (součet)

 

        Erika Vyskočilová / Villi

        Kategorie: SA2

        Umístění: 4. místo (zkouška)


Soutěž o retrívra roku 2013 ANKA CUP, Klub chovatelů loveckých slídičů

        Kamila Raiskubová / Annie z Anenských zahrad

        kategorie Pracovní fena 2013: 3. místo


12. 4. 2014 - Jarní závod ANF obedience, Dvůr Králové nad Labem

        Kamila Raiskubová / Annie z Anenských zahrad

        OB 1 - 8/13. místo, známka dobrá


2013


8. 8. 2013 - Suchdol nad Odrou - Agility speciál jumping

        Liba Minářová / Gora

        Kategorie: LA1

        Umístění: 1. místo (zkouška),  15. místo (jumping)

        Krista Cábová / Flek

        Kategorie: MA1

        Umístění: 3. místo (zkouška), 6. a 8. místo (jumping)

        Erika Vyskočilová / Villi

        Kategorie: SA2

        Umístění: 2. místo (zkouška), 10. místo (jumping)

        


31. 8. 2013 - Olomouc - Agilty 1 aneb se začátečníky to myslíme vážně

        Alča Jančálková / Lussi

        Kategorie: LA1

        Umístění: 7. místo

        Jana Drábová / Nik

        Kategorie: MA1

        


14.7. 2013 - II. ročník neoficiálních závodů agility O Javornickou tlapku

Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí

Kategorie: Závodník

Umístění: Jumping 1. místo

 

Kristýna Cábová/Cory

Kategorie: Závodník

Umístění: Jumping-3.místo, Agility-3.místo,Součet-2.místo

 

Jana Drábová/Nik

Kategorie: Začátečník

Umístění: Jumping-1. misto, Agility-3.místo, Součet-1.místo


5.7.2013NIGHT-TRAIL Noční Dogtrekking Ostravice 29 km

Alena Jančálková/Lussi

Umístění: 22-25.místo v čase 5hod 15s 38´

 

Libuše Minářova/Gora Gátová alej

Umístění: 22-25.místo v čase 5hod 15s 38´ a (1.místo v kategorii DTW2)


22.6.2013 - V. ročník Třebovického závodu obedience

Kamila Raiskubová/Annie z Annenských zahrad

Kategorie: OB-Z

Umístění: 1. místo (211 bodů)


15.6.2013 - Agility závody, Loučky u Oder

Jana Drábová/Nik

Kategorie: začátečníci

Jumping - 3. místo

Agility - 5. místo

8.6.2013 - Valašský závod, Frenštát p.R.

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: ZVV1                    speciál přes splav

Umístění: 3. místo                  1. místo


2.6.2013 - Závody agility, suchdol n. Odrou

Květoslava Valúšová/Kely Černá tečka

Kategorie: LA1

Umístění: 22. místo

 

Libuše Minářová/Gora Gátová alej

Kategorie: LA1

Umístění: 18. místo

 

Kamila Raiskubová/Ced

Kategorie: MA2

Umístění: 3. místo (známka dobře)

 

Erika Vyskočilová/Villy Black Bruzovské údolí

Kategorie: SA2

Umístění: 3. místo (známka výborně)


25.5.2013 - Agility závody, Loučky u Oder

Jana Drábová/Nik

Kategorie: začátečníci

Jumping - 1. místo

Agility - 2. místo

25.5.-26.5. - Jarní Brno, kvalifikační závody agility

Kamila Raiskubová/Ced

25.5.2013 Jumping –disk.

              Agility – 19místo/45týmů

              Zkouška A2 – disk.

 

26.5.2013: Jumping – 14místo/40týmů

               Agility – 11místo/40týmů

               Zkouška A2 – 6místo/15týmů, známka velmi dobrý


11.5.2013 - Prosper ranch agility cup, neoficiální závody agility

Jana Drábová/Nik

první běh - 2. místo

druhý běh - 2. místo

v součtu - 2. místo

 

Kamila Raiskubová/Annie z Annenských zahrad

pokročilí:   první běh - 4. místo

druhý běh - 14. místo

v součtu - 7. místo

Kamila Raiskubová/Ced

závodníci:  jumping - 4. místo

agility - 2. místo

v součtu - 3. místo

 


10.5.2013 - Noční obranářský závod, Veřovice

 

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: ZVV1                    Obranářský speciál na ringo

Umístění: 2. místo                  12.místo

 

Pavel Škarpa/Daisy Girmído

Kategorie: ZVV2               

Umístění: 3. místo


1.5.2013 - Závody pro každého majitele psa, Veřovice

Květoslava Valúšová/Mefist Černá tečka

Kategorie: "Zkušený psí borec"

Umístění: 4. místo

 

Hana Čípová/Roxy bez PP

Kategorie: "Profík na vodítku"

Umístění: 6. místo


20.4.2013 - Závody obedience v Mošnově

Hana Čípová/Roxy

Kategorie: OB1

Umístění: 4. místo


6.4.2013 - WT Konopiště

Kamila Raiskubová/Annie z Annenských zahrad

Kategorie: třída E

Rozhodčí: Stefaan a Filip Bollen

Umístění: 4. místo (15), se známkou dobrá

 

 


2012


3.11.2012 - Oficiální závody agility, Olomouc

Kamila Raiskubová/Ced

Kategorie: A1

Umístění: známka dobrý


27.10.2012 - Podzimní závod Ostrava-Třebovice

Hana Čípová/Roxy

Kategorie: OB-Z

Umístění: 3. místo


14.10.2012 - MČR bíglů, Skály u Rýmařova

Kamila Raiskubová/Ced

Kategorie: A1

Umístění: známka výborný, 0chyb, 2.místo (7), splněn přestup do A2

 


6.10.2012 - XXI. ročník závodu O cenu Veřovic a XIII. ročník závodu Memoriál Karla Škarpy, Veřovice

Kategorie: Stopa dle ZVV1

Anna Černochová/Dick bez PP

Umístění: 3. místo

Květoslava Valúšová/Kely Černá tečka

Umístění: 4. místo

 

Kategorie: Poslušnost dle ZVV1 upravená

Stanislav Doubravský/Chip Haus Triplet

Umístění: 6. místo

Květoslava Valúšová/Mefist Černá tečka

Umístění: 3. místo

Jana Jakschová/Coca z Podolanky

Umístění: 9. místo

Erika Vyskočilová/Villy Black Bruzovské údolí

Umístění: 7. místo

Hana Čípová/Roxy bez PP

Umístění: 2. místo

 

Kategorie: ZVV1

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Umístění: 4. místo

 

Kategorie: ZVV2

Pavel Škarpa/Daysi Girmído

Umístění: 1. místo  a  cena za nejlepší stopu a obranu


30.9.2012 - Neoficiální závody agility, Chocholouškův memoriál, Kroměříž

Jana Drábová/Nik

Umístění: tuneliáda - 3. místo (z 29)

 

Kamila Raiskubová/Ced

Umístění: jumping - 2. místo (z 11), agility - 1. místo (z 11)

 

Kristýna Cábová/Flek

Umístění:   agility - 3. místo (z 11)


16.9.2012 - Klubové závody agility, Řepiště

Kamila Raiskubová/Annie z Annenských zahrad

Kategorie: začátečníci

Umístění: 14. místo (z 19)

 

      Ced

Kategorie: závodníci

Umístění: 4. místo (z 14)


9.9.2012 - Agility závody, Zlín

Libuše Minářová/Gora Gátová alej

Umístění: 5. místo (z 18), výborně, splněn přestup do A2

 

Erika Vyskočilová/Viili Black Bruzovské údolí

Umístění: jumping - 2. místo

     Kely Černá tečka

Umístění: 5. místo (z 18), dobře


1. - 2.9.2012 - Moravskoslezský pohár, Větřkovice

Alena Jančálková/Lussi

Kategorie: závodníci LA

Umístění: jumpnig - 9. místo


18.8.2012 - Holešovské hopsání, neoficiální závody agility

Kamila Raiskubová/Ced

Umístění: 1. místo


11.8.2012 - Agility Větřkovice

Alena Jančálková/Lussi

Kategorie: závodníci LA

Umístění: jumpnig - 2. místo


28.7.2012 - 1. ročník neoficiálních závodů agility "O Javornickou tlapku", Veřovice

Jana Drábová/Nik

Kategorie: štěňata

Umístění: tun1 - 4. místo, tun2 - 2. místo, součet - 2. místo

 

Kristýna Lázňová/Tara

Kategorie: začátečníci MA

Umístění:   agility - 3. místo, jumping - 3. místo, součet - 2. místo

tuneliáda - 4. místo

 

Erika Vyskočilová/Kely Černá tečka

Kategorie: začátečníci LA

Umístění: agility - 7. místo, jumpnig - 3. místo

 

Alena Jančálková/Lussi

Kategorie: závodníci LA

Umístění: agility - Dis, jumpnig - 3. místo

 

Libuše Minářová/Gora Gátova alej

Kategorie: závodníci LA

Umístění: agility - Dis, jumpnig - Dis

 

Kristýna Cábová/Cory

Kategorie: závodníci SA

Umístění:   agility - 2. místo, jumpnig - Dis

tuneliáda - 11. místo

 

Veronika Cábová/Baxi

Kategorie: závodníci SA

Umístění: tuneliáda - 13. místo

 

Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí

Kategorie: závodníci SA

Umístění: agility - 4. místo, jumpnig - Dis

 

Kristýna Cábová/Flek

Kategorie: závodníci MA

Umístění:   agility - 5. místo, jumpnig - Dis

tuneliáda - 3. místo


15.7.2012 - Agility závody, tábor Svojanov

Jana Drábová/Nik

Kategorie: štěňata

Umístění: 2. místo

 

Kristýna Cábová/Cory a Flek

Kategorie: SA1 a MA1

Umístění: 1. místo (Cory i Flek)

 

Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí

Kategorie: SA2

Umístění: 1. místo


16.6.2012 - Valašský závod ve Frenštátě pod Radhoštěm

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: ZVV1                    speciál přes splav

Umístění: 3. místo                  2.místo

 

Pavel Škarpa/Daisy Girmído

Kategorie: ZVV2               

Umístění: 4. místo


2.6.2012 - Závod O pohár Městyse Suchdol n. Odrou

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: IPO-VO

Umístění: 4. místo

 

Hana Čípová/Roxy bez PP

Kategorie: ZZO

Umístění: 5.-6. místo


8.5.2012 - 2. ročník "O pohár Zetoru speciál", Brno

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: IPO-V

Umístění: 9. místo

 

Anna Černochová/Dick

Kategorie: stopařský speciál

Umístění: 5. místo

 

Květoslava Valúšová/Mefist Černá tečka

Kategorie: BH

Umístění: 10. místo


7.4.2012 - Velikonoční Kunčičák, Ostrava-Kunčice

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily

Kategorie: ZM

Umístění: 3. místo


4.2.2012 - Závody obedience- Zimní Brno

        Hanka Čípová/Roxy bez PP

        Zkouška: OB-Z

        Známka: Dobře - 4.místo

 


2011


12.11.2011 - Závody agility O pohár lovecké chaty


Kristýna Cábová/Cory bez PP
Zkouška: A1
Známka: Výborně - 6.místo



Kristýna Cábová/Flek bez PP
Zkouška: A1
Známka: Velmi dobře - 2.místo

Libuše Minářová/Gora Gátová alej
Zkouška: A1
Známka: Výborně - 3.místo



Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí
Zkouška: A2
Známka: Výborně - 2.místo


23.10.2011 - X. "Podzimní hopsinky"

Kristýna Cábová/Cory a Flek bez PP
Známka: Cory nehod., Flek dis.


1.10.2011 - XX. ročník závodu "O cenu Veřovic" a XII. ročník závodu "Memoriál Karla Škarpy"

Petr Šťastný/Zack z Hückelovy vily
Kategorie: ZM
Umístění: 3. místo

Hana Čípová/Roxy bez PP
Kategorie: ZVV1-speciál
Umístění: 7. místo

Lucie Šťastná/Rita bez PP
Kategorie: ZVV1-speciál
Umístění: 12. místo


16.7.2011 - Táborové závody, Svojanov

Jana Drábová/Fany bez PP
Kategorie: Pokročilí
Umístění: jumping - 3. místo, agility - 5. místo

Kristýna Cábová/Cory bez PP + Flek bez PP
Kategorie: Závodníci
Umístění: jumping - 4. místo (Cory) a 5. místo (Flek), agility 1. místo (Cory) a 3. místo (Flek)


25.6.2011 - Valašský závod, Frenštát pod Radhoštěm

Pavel Škarpa/Daisy Girmído
Kategorie: ZVV2
Umístění: 2. místo + cena za nejlepší obranu


19.6.2011 - Neoficiální závody agility  "Agidivošení, aneb žádné předprázninové lenošení", Loučky (u Oder)

Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí
Kategorie: Pokročilí

 


 
Alena Jančálková/Lussi bez PP
Kategorie: Pokročilí
 
Jana Drábová/Fany bez PP
Kategorie: Začátečníci

 


 


7.5.2011 – Závody agility, Zlín

Erika Vyskočilová/Villi Black Bruzovské údolí
Umístění: OPEN - 7. místo, JUMP - 5. místo, ZKOUŠKY - 1. místo


16.4.2011 - Neoficiální závody agility "Hakuna Matata", Kyjov

Eliška Kociánová/Giftid Ginger Alarm Beskyd
Umístění: 1. a 5. místo v součtu 1.

 


 
Kristýna Cábová/Cory bez PP
Umístění: 5. a 11. místo v součtu 10.

 


 

TOPlist
© 2010 kkverovice.websnadno.cz. Všechna práva vyhrazena.